Info o Gardena PowerMax Li-40/37-sada - hodnocení a parametry

Informace: Gardena PowerMax Li-40/37-sada Rotační Gardena

Popis produktu: Aku sekačka Gardena PowerMax Li-40/37-sada: Akumulátorová rotační sekačka Gardena PowerMax Li-40/37 je ideální pro sečení větších travnatých ploch. Speciální kalený nůž DuraEdge zajistí dokonalé posečení trávy. Díky ergonomické rukojeti, nízké hmotnosti sekačky a provozu na akumulátor již sečení nebude dřina. Nastavení výšky sečení se provádí centrálně pro všechna kola. O stavu baterie vás Gardena PowerMax Li-40/37 bude informovat pomocí LED indikátoru. Rukojeť sekačky je možné upravit podle výšky postavy nebo také úplně sklopit, aby v garáži nepřekážela. Klíčové vlastnosti rotační sekačky Gardena PowerMax Li-40/37Šířka záběru 37 cmSekačka se sběrným košem o objemu 45 lVýška sečení sekačky 0 - 60 mmSekačka Gardena zvládne až 450 m2Centrální nastavení výšky sečeníKalený nůž DuraEdge ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena PowerMax Li-40/37-sada za skvělou cenu 9 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rotační na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena PowerMax Li-40/37-sada

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena PowerMax Li-40/37-sada skvělá volba v kategorii Rotační.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena PowerMax Li-40/37-sada od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena PowerMax Li-40/37-sada}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena PowerMax Li-40/37-sada mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena PowerMax Li-40/37-sada Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena PowerMax Li-40/37-sada, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena PowerMax Li-40/37-sada Gardena na zahradu

Gardena PowerMax Li-40/37-sada Rotační Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena PowerMax Li-40/37-sada i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena PowerMax Li-40/37-sada na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500031097 z výroby
- produkt je v kategorii Rotační


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena PowerMax Li-40/37-sada Rotační
Cena zboží
9 890 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rotační Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena PowerMax Li-40/37-sada) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500031097, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.