Info o Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort Zahradní pistole Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort: Zalévací tyč Comfort od světově uznávané značky Gardena je nástavec na zahradní hadici, který oceníte zejména k zalévání těžko přístupných míst. Potřebujete-li zavlažit zavěšené květináče nebo široký záhon se vzrostlou vegetací, přepněte hlavici do režimu jemné sprchy a v obou případech vám pomůže. Délka tyče činí 90 cm, takže s ní pohodlně dosáhnete, kam potřebujete a navíc disponuje ergonomickým madlem a dodatečně sklopnou hlavou. Hlavici můžete nastavit i na silný bodový paprsek, který se hodí k mytí a čištění. Také se může pochlubit integrovanou ochranou proti mrazu, která ji chrání pro případ poklesu teploty. Přednosti postřikovací tyče Gardena ComfortZalévání jemnou sprchou nebo bodovým paprskemErgonomická rukojeťPohodlné zalévání závěsných květináčů nebo širokých záhonůVhodné i pro čištěníDodatečně sklopná hlavaIntegrovaná ochrana proti mrazu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort za skvělou cenu 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní pistole na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort skvělá volba v kategorii Zahradní pistole.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort Gardena na zahradu

Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort Zahradní pistole Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500017282 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní pistole


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort Zahradní pistole
Cena zboží
599 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní pistole Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Postřikovací zalévací tyč Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500017282, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.