Info o Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic - hodnocení a parametry

Informace: Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic Ponorná Gardena

Popis produktu: Ponorné čerpadlo Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic: Gardena 6000/4 Classic je špičkové tlakové čerpadlo, které je vhodné především pro čerpání vody z hlubokých studní nebo nádrží. Tělo je vyrobeno z vysoce odolného materiálu a ukrývá kondenzátorový motor o výkonu 1 000 W, který je bezúdržbový a zajišťuje dlouhodobou životnost. V kombinaci s přívodním čtyřstupňovým oběhovým kolem je dosaženo průtoku vody až 6 000 l/h a dokáže ji čerpat z hloubky až 13 m. Před nasátím nečistot je čerpadlo vybaveno nerezovým filtrem, který tak zabrání jeho poškození. Plovákový spínač je plně automatizovaný dle hladiny čerpané kapaliny a maximální výtlak je až 40 metrů. Samozřejmostí je pak přítomnost pojistky proti přehřátí a integrované zpětné klapky, aby nedocházelo k zpětnému prosakování vody. Nutno ještě zmínit 15m přívodní šňůru a dodávané uvazovací lano, které usnadní vytahování zařízení. Klíčové vlastnosti ponorného čerpadla Gardena 6000/4 ClassicŠpičkové tlakové čerpadlo Vhodné pro hluboké studny a nádržeNerezové sítko proti nečistotámKvalitně zpracované šasiBezúdržbový výkonný motorVýtlak až 40 mPlovákový spínač chodu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic za skvělou cenu 7 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ponorná na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic skvělá volba v kategorii Ponorná.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic Gardena na zahradu

Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic Ponorná Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500146807 z výroby
- produkt je v kategorii Ponorná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic Ponorná
Cena zboží
7 099 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ponorná Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena ponorné tlakové čerpadlo 6000/4 Classic) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500146807, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.