Info o Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D Ponorná Gardena

Popis produktu: Kalové čerpadlo Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D: Výkonné ponorné kalové čerpadlo Gardena 7000/D o výkonu 300 W si snadno poradí s odčerpáním špinavé vody ze stavební jámy, sklepa či jezírka. Čerpadlo je možné ponořit až do hloubky 7 metrů a zvládne nečistoty o průměru 25 milimetrů. Spěcháte s odčerpáním špinavé vody? Výtlačná kapacita čerpadla je až 7000 litrů za hodinu. Připojovací kabel s délkou 10 metrů dává dostatečný prostor pro práci. Připojení hadice k čerpadlu se provádí v integrovaném spoji přímo na čerpadle. Výhodou tohoto řešení je, že se kalové čerpadlo při práci nepřevrátí. Ponorné čerpadlo Gardena 7000/D se zapíná a vypíná automaticky díky plovákovému spínači. Výšku zapnutí a vypnutí je možné nastavit ve třech polohách. Pokud se čerpadlo zablokuje nečistotami stačí otevřít plášť a vše snadno vyčistíte. Samozřejmostí je ochrana motoru tepelným spínačem a jištění při chodu na sucho. Kalové čerpadlo není vhodné pro čerpání slané vody, agresivních a hořlavých látek či potravin. Hlavní přednosti - Gardena 7000/DKalové čerpadlo s výkonem 300 WMožnost ponoru až do 7 metrůZvládne nečistoty do průměru 25 mmOchranné pojistky proti přehřátí i chodu na suchoRegulace zapnutí a vypnutí pomocí plovákuTichý bezúdržbový motorPonorné čerpadlo pro sladkou vodu o max. 35 °CZnačková kvalita GardenaRozměry čerpadla: 23 × 20 × 31 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D za skvělou cenu 1 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ponorná na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D skvělá volba v kategorii Ponorná.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D Gardena na zahradu

Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D Ponorná Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500022385 z výroby
- produkt je v kategorii Ponorná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D Ponorná
Cena zboží
1 599 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ponorná Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Ponorné kalové čerpadlo 7000/D) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500022385, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.