Info o Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí - hodnocení a parametry

Informace: Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí Ruční Gardena

Popis produktu: Buben na hadici Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí : Praktický držák na hadici Gardena lze jednoduše upevnit na zeď. V sadě najdete kromě držáku i kvalitní hadici o průměru 13 mm s délkou 20 metrů a nastavitelný postřikovač Gardena. Odolná hadice zvládne tlak až do 22 barů. Své místo si najde na každé zahradě či na dvorku při zavlažování trávníku, květin nebo mytí auta. Záruka na hadici je 12 let. Po ukončení práce ji jednoduše omotáte okolo nástěnného držáku. Hlavní přednosti - Nástěnný držák s hadicí GardenaUpevnění na zeďHadice s délkou 20 metrů a zárukou 12 letIdeální na zahradu či dvorekSoučástí sady je nastavitelný postřikovačZnačková kvalita Gardena ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí za skvělou cenu 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí skvělá volba v kategorii Ruční.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentáře



Heureka Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>




Vlastnosti zboží Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí Gardena na zahradu

Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí  Ruční Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500002264 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí  Ruční
Cena zboží
799 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada




Doručení Ruční Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena nástěnný držák na hadici s hadicí ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500002264, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.