Info o Gardena nástěnný držák na hadici - hodnocení a parametry

Informace: Gardena nástěnný držák na hadici Ruční Gardena

Popis produktu: Buben na hadici Gardena nástěnný držák na hadici : Tento nástěnný držák představuje praktické a pohodlné uskladnění vašich hadic. Nástěnný držák Gardena je držák určený na připevnění ke zdi. Poskytne vám prostor pro hadice, odkud je poté můžete rychle a snadno vyjmout k práci a mít je neustále po ruce. Na držáku se též nachází praktické úchyty pro uskladnění postřikovačů, sprch nebo zavlažovačů. A ve vaší zahradě navíc vynikne svým jednoduchým designem. Klíčové vlastnosti nástěnného držáku GardenaNástěnný držák Gardena je snadný k použitíPoskytne prostor pro hadici o délce až 35 mNalézají se na něm i praktické držáky pro další příslušenství ParametryPrůměr 13 mm (1/2): 35 mPrůměr 15 mm (5/8): 25 mPrůměr 19 mm (3/8): 20 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena nástěnný držák na hadici za skvělou cenu 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena nástěnný držák na hadici

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena nástěnný držák na hadici skvělá volba v kategorii Ruční.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena nástěnný držák na hadici od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena nástěnný držák na hadici }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena nástěnný držák na hadici mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena nástěnný držák na hadici Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena nástěnný držák na hadici , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena nástěnný držák na hadici Gardena na zahradu

Gardena nástěnný držák na hadici  Ruční Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena nástěnný držák na hadici i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena nástěnný držák na hadici na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500024105 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena nástěnný držák na hadici  Ruční
Cena zboží
139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ruční Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena nástěnný držák na hadici ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500024105, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.