Info o Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou - hodnocení a parametry

Informace: Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou Ruční Gardena

Popis produktu: Buben na hadici Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou: Gardena 60 Classic je vhodná volba do každé zahrady. Jedná se o buben na hadici s vodící cívkou sloužící k uložení hadice na stěnu. Disponuje pohodlným navíjením a odvíjením, které zajišťuje volný běh bubnu a zvláštní hadicová cívka. V balení je i stabilní kovový držák k připevnění na stěnu. Zauzlení a plynulý průtok hadice při navíjení či odvíjení zajistí její ohnuté napojení. Buben se lehce přenáší díky držadla a má protikapací prvek, kam můžete připojit hadici po používání, abyste neplýtvali vodou. Tento model je určen pro hadice s maximální délkou 60 m a je vybaven kohoutkovými přípojkami. Klíčové vlastnosti Gardena 60 ClassicBuben na hadici Gardena 60 Classic je snadný k použitíLze ho připevnit na stěnu nebo na roh domuDisponuje protikapacím prvkem a ohnutým napojení hadiceSnadno se přenáší a je vybaven kohoutkovými přípojkami ParametryMax. kapacita 13 mm (1/2): 60 m / 196,85 stopaMax. kapacita 15 mm (5/8): 50 m / 164,04 stopaMax. kapacita 19 mm (3/4): 35 m / 114,83 stopa ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou za skvělou cenu 1 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou skvělá volba v kategorii Ruční.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou Gardena na zahradu

Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou Ruční Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500265003 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou Ruční
Cena zboží
1 399 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ruční Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena nástěnný buben na hadice 60 Classic s vodící kladkou) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500265003, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Ruční - Zobrazit další produkty