Info o Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion - hodnocení a parametry

Informace: Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion Automatické Gardena

Popis produktu: Buben na hadici Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion: Používáte pro zavlažování vašich květin či na zahradě hadici? Nástěnný box na hadici Gardena 35 roll-up automatic Li-Ion vám výrazně ušetří práci. Díky výkonnému dobíjecímu akumulátoru představuje navinutí hadice pouze stisknutí tlačítka. Na jedno dobití navine hadici cca 70× s rychlostí 1,5 m/s. LED diody na boxu vám řeknou, kdy je třeba dobít. Vodící cívka integrovaná v bubnu zabrání kroucení či zamotání hadice. Buben na hadici obsahuje hadici o délce 35 metrů s průměrem 13 mm. Samotný box můžete při upevnění na zeď otáčet v rozsahu 180°. K dispozici je i ergonomické madlo, takže můžete celý box přenášet dle potřeby. Součástí boxu Gardena 35 roll-up autopmatic Li-Ion je i propojovací hadice a nastavitelná tryska. Hlavní přednosti - Gardena 35 roll-up automatic Li-IonAutomatické navíjení hadice na bubenVýkonný dobíjecí akumulátor vydrží až 70 cyklůČas nabití akumulátoru 3 - 4 hodinyPřenositelný box na hadici o délce 35 metrůMožnost upevnění na zeďSoučástí balení je: spojovací hadice, nastavitelný postřikovač a nabíječkaZnačková kvalita od společnosti Gardena ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion za skvělou cenu 5 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Automatické na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion skvělá volba v kategorii Automatické.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion Gardena na zahradu

Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion Automatické Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500802505 z výroby
- produkt je v kategorii Automatické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion Automatické
Cena zboží
5 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Automatické Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up autopmatic Li-Ion) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500802505, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.