Info o Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic - hodnocení a parametry

Informace: Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic Automatické Gardena

Popis produktu: Buben na hadici Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic: Praktický nástěnný buben na hadici Gardena 15 roll-up automatic plně oceníte při zavlažování zahrady i při mytí na dvorku. Buben obsahuje hadici s průměrem 13 mm a délkou 15 metrů. Ta je uložena v bubnu s integrovanou ocelovou pružinou, která zajišťuje snadné navinutí hadice zpět do boxu. Díky vodící cívce se hadice nekroutí a nezamotá. Nástěnný box na hadici Gardena 15 roll-up automatic se upevňuje na zeď nebo jej můžete přenášet dle potřeby díky ergonomické rukojeti. Při upevnění na zeď je otočný až o 180°. Při vytahování hadice stačí minimální úsilí. Hadice se automaticky zastavuje po cca 50 cm. Pro úsporu vody stačí spojovací hadici od kohoutku zastrčit do stop spojky proti odkapávání. Při přenášení nevyteče ani kapka. Součástí balení je kvalitní hadice s délkou 15 metrů, krátká spojovací hadice s délkou 2 metry, nastavitelný postřikovač, šroubení, hadicová rychlospojka a stopspojka. Hlavní přednosti - Gardena 15 roll-up automaticNástěnný box s hadicí o délce 15 metrůAutomatické navíjení hadice do bubnuErgonomická rukojeť pro přenášeníŠetří vodu - ochrana proti odkapáváníZnačková kvalita značky Gardena ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic za skvělou cenu 2 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Automatické na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic skvělá volba v kategorii Automatické.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic Gardena na zahradu

Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic Automatické Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500802208 z výroby
- produkt je v kategorii Automatické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic Automatické
Cena zboží
2 190 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Automatické Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena nástěnný box na hadici 15 roll-up automatic) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500802208, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.