Info o Gardena Multifunkční sprcha Premium - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Multifunkční sprcha Premium Zahradní pistole Gardena

Popis produktu: Zavlažovací pistole Gardena Multifunkční sprcha Premium: Aby byla vaše zahrádka jako ze škatulky, je třeba o ni dobře pečovat. Vysazeným rostlinám je nutné dodat kvalitní zeminu, hnojit je, zastřihovat a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže zavlažovací pistole na hadici Gardena Premium. Na pistoli si můžete zvolit pět zavlažovacích obrazců, podle toho, zda chcete zrovna zavlažovat citlivé sazenice nebo se chystáte pistoli využít při čistících pracích. Se zavlažovací pistolí se velmi snadno manipuluje a díky kvalitním materiálům, z nichž je vyrobena, je zaručena její extrémně dlouhá životnost.  Klíčové vlastnosti zavlažovací pistole Gardena Premium zavlažovací pistole Gardena Premium na hadicipro zavlažování a čištěnípět postřikovacích obrazcůpohodlná manipulacesnadné čištěníkvalitní zpracováníextrémně dlouhá životnost Pět zavlažovacích obrazců - pět různých možností Chystáte se zavlažovat citlivé sazeničky rostlin? Na zavlažovací pistoli zvolte jemnou mlhu. Přesné zavlažování osázených ploch a záhonků zas zaručí měkký nebo perličkový proud. Plný nebo plošný paprsek lze využít třeba při čistících pracích. Je jen na vás, jaký zavlažovací obrazec zvolíte, u pistole Gardena Premium jich máte na výběr hned pět.  Extrémně dlouhá životnostZavlažovací pistole Gardena Premium je vyrobena kombinací měkkých plastových prvků, které poskytují bezpečný úchop, a kovových prvků, díky nimž je pistole výjimečně pevná. Části na sprchové hlavici a rychlospojce jsou vyrobeny z kovu, což produktu zaručuje velmi dlouhou životnost.  Snadné čištěníZavlažovací pistole Gardena Premium obsahuje integrované sítko na nečistoty, které zachycuje hrubé nečistoty a brání jejich vniknutí do pistole. Filtr lze ze zavlažovací pistole snadno odejmout.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Multifunkční sprcha Premium za skvělou cenu 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní pistole na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Multifunkční sprcha Premium

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Multifunkční sprcha Premium skvělá volba v kategorii Zahradní pistole.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Multifunkční sprcha Premium od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Multifunkční sprcha Premium}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Multifunkční sprcha Premium mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Multifunkční sprcha Premium Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Multifunkční sprcha Premium, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Multifunkční sprcha Premium Gardena na zahradu

Gardena Multifunkční sprcha Premium Zahradní pistole Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Multifunkční sprcha Premium i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Multifunkční sprcha Premium na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500024181 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní pistole


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Multifunkční sprcha Premium Zahradní pistole
Cena zboží
799 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní pistole Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Multifunkční sprcha Premium) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500024181, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Zahradní pistole - Zobrazit další produkty