Info o Gardena Multifunkční sprcha Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Multifunkční sprcha Comfort Zahradní pistole Gardena

Popis produktu: Zavlažovací pistole Gardena Multifunkční sprcha Comfort: Aby byla vaše zahrádka jako ze škatulky, je třeba o ni dobře pečovat. Vysazeným rostlinám je nutné dodat kvalitní zeminu, hnojit je, zastřihovat a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže zavlažovací pistole na hadici Gardena Comfort. Na pistoli si můžete zvolit pět zavlažovacích obrazců, podle toho, zda chcete zrovna zavlažovat citlivé sazenice nebo se chystáte pistoli využít při čistících pracích. Se zavlažovací pistolí se velmi snadno manipuluje a díky kvalitním materiálům, z nichž je vyrobena, je zaručena její extrémně dlouhá životnost.  Klíčové vlastnosti zavlažovací pistole Gardena Comfortzavlažovací pistole Gardena Comfort na hadicipro zavlažování a čištěnípět postřikovacích obrazcůpohodlná manipulacesnadné čištěníkvalitní zpracováníextrémně dlouhá životnostochrana před mrazem Pět zavlažovacích obrazců - pět různých možností Chystáte se zavlažovat citlivé sazeničky rostlin? Na zavlažovací pistoli zvolte jemnou mlhu. Přesné zavlažování osázených ploch a záhonků zas zaručí měkký nebo perličkový proud. Plný nebo plošný paprsek lze využít třeba při čistících pracích. Je jen na vás, jaký zavlažovací obrazec zvolíte, u pistole Gardena Comfort jich máte na výběr hned pět.  Pohodlná manipulaceMěkké plastové prvky pistole Comfort poskytují bezpečný úchop a díky ergonomicky tvarovanému spouštěči s integrovaným uzávěrem a regulací průtoku vody jedním prstem velmi usnadňují manipulaci.  Snadné čištění zavlažovací pistole GardenaZavlažovací pistole Gardena Comfort obsahuje integrované sítko na nečistoty, které zachycuje hrubé nečistoty a brání jejich vniknutí do pistole. Filtr lze ze zavlažovací pistole snadno odejmout.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Multifunkční sprcha Comfort za skvělou cenu 659 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní pistole na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Multifunkční sprcha Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Multifunkční sprcha Comfort skvělá volba v kategorii Zahradní pistole.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Multifunkční sprcha Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Multifunkční sprcha Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Multifunkční sprcha Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Multifunkční sprcha Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Multifunkční sprcha Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Multifunkční sprcha Comfort Gardena na zahradu

Gardena Multifunkční sprcha Comfort Zahradní pistole Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Multifunkční sprcha Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 659 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Multifunkční sprcha Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500024228 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní pistole


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Multifunkční sprcha Comfort Zahradní pistole
Cena zboží
659 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní pistole Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Multifunkční sprcha Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500024228, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.