Info o Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort Zavlažování Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort: Aby byl trávníček na vaší zahradě jako ze škatulky, je třeba o něho dobře pečovat. Trávníku je nutné dodat kvalitní zeminu, pravidelně ho sekat, provzdušňovat, hnojit a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže kruhový zavlažovač značky Gardena Vario Comfort. Zavlažovač stačí nasadit na zahradní hadici a sám se postará o optimální zavlažování trávníku. Zavlažovač Vario Comfort je vhodný pro zavlažování ploch do 220 m2.  Požadovanou výseč pro zavlažování lze snadno v 7 krocích nastavit, výseč můžete vybírat po 45° v rozsahu od 90° po 360°. Se zavlažovačem Gardena Vario Comfort se vašemu trávníku dostane dokonalé péče.  Klíčové vlastnosti kruhového zavlažovače se sáňkami Gardena Vario Comfort zavlažovač Gardena Vario Comfort na hadicipro rovnoměrné zavlažování ploch do 220 m2výseč pro zavlažování lze vybírat po 45° v rozsahu od 90° po 360°dosah až 8,5 mdlouhá životnost díky kvalitním materiálům robustní plastové lyžiny jsou stabilním podstavcem  Snadná obsluhaPožadovanou výseč pro zavlažování zavlažovačem Gardena Vario Comfort lze jednoduše nastavit v celkem 7 krocích. Vybírat můžete výseč po 45° v rozsahu od 90° po 360°. Kruhový zavlažovač Gardena zaručí rovnoměrnou distribuci vody pro zavlažovanou oblast.  Specifikacezavlažovaná plocha max. 220 m2dosah až 8,5 mzavlažovanou výseč lze nastavit po 45° v rozsahu od 90° po 360° ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort za skvělou cenu 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zavlažování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort skvělá volba v kategorii Zavlažování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort Gardena na zahradu

Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort Zavlažování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500194808 z výroby
- produkt je v kategorii Zavlažování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort Zavlažování
Cena zboží
599 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zavlažování Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Kruhový zavlažovač Vario se sáňkami Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500194808, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.