Info o Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott Kruhové Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott: Aby byl trávníček na vaší zahradě jako ze škatulky, je třeba o něho dobře pečovat. Trávníku je nutné dodat kvalitní zeminu, pravidelně ho sekat, provzdušňovat, hnojit a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže kruhový zavlažovač značky Gardena Classic Foxtrott. Zavlažovač stačí nasadit na zahradní hadici a sám se postará o optimální zavlažování trávníku. Zavlažovač Classic Foxtrott je vhodný pro zavlažování menších ploch od 9 do 130 m2. Díky trnu lze zavlažovač snadno a bezpečně nainstalovat do trávníku nebo do země. Se zavlažovačem Gardena Classic Foxtrott se vašemu trávníku dostane dokonalé péče.   Klíčové vlastnosti kruhového zavlažovače Gardena Classic Foxtrottkruhový zavlažovač Gardena Classic Foxtrott na hadici pro rovnoměrné zavlažování ploch od 9 do 130 m2rozsah postřiku je v rozmezí do průměru 13 m dlouhá životnost díky kvalitním materiálům zavlažovač bezpečně nainstalován na trnus pomocí trnu lze snadno nainstalovat do trávníkuvhodný pro malé a střední zahrady  Specifikacezavlažovaná plocha min. 9 m2zavlažovaná plocha max. 130 m2rozsah postřiku do 13 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott za skvělou cenu 275 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kruhové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott skvělá volba v kategorii Kruhové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott Gardena na zahradu

Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott Kruhové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 275 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500195300 z výroby
- produkt je v kategorii Kruhové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott Kruhové
Cena zboží
275 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kruhové Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Kruhový zavlažovač Classic Foxtrott) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500195300, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.