Info o Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort Ponorná Gardena

Popis produktu: Kalové čerpadlo Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort: Gardena 8500 Aquasensor Comfort je výkonné kalové čerpadlo, které je určeno k rychlému a kvalitnímu odčerpávání znečištěné vody. Dokáže si poradit s nečistotami o průměru až 30 mm a se svými malými rozměry ho lze nasadit i do malých prostorů. Disponuje funkcí aquasensor, která funguje jako hlídač v místech, kde by mohlo zvýšení hladiny způsobit škody. Proto může senzor spustit čerpadlo už při hloubce vody 65 mm a odčerpat přebytečnou vodu. Samotné čerpadlo a její plášť je poté vyroben ze speciálního plastu zpevněného skelnými vlákny. Proto je skvěle mechanicky odolný. Konstrukce čerpadla poskytne nízkou hlučnost a vysokou odolnost. A motor chrání před přetížením tepelná pojistka.   Klíčové vlastnosti Gardena 8500 Aquasensor ComfortČerpadlo Gardena 8500 Aquasensor Comfort má malé kompaktní rozměry a vysokou odolnostJejí plášť je z mechanicky odolného plastu zpevněného skelnými vláknyDokáže odčerpat nečistoty o průměru až 30 mmMá automatickou funkci aquasensor, která hlídá výšku vodní hladiny Možné průměry hadic13 mm (1/2)16 mm (5/8)19 mm (3/4)25 mm (1)38 mm (1 1) ParametryJmenovitý výkon: 380 WMaximální výtlačná kapacita: 8300 l/hMaximální tlak: 0,6 barMaximální hloubka ponoru: 7 mMaximální výtlačná výška: 6 mMaximální teplota čerpaného média: 35°CHmotnost: 4 kgDélka kabelu: 10 mTyp napájecího kabelu: H05 RNFElektrická ochranná třída: IP X8 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort za skvělou cenu 3 590 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ponorná na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort skvělá volba v kategorii Ponorná.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort Gardena na zahradu

Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort Ponorná Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 590 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500179706 z výroby
- produkt je v kategorii Ponorná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort Ponorná
Cena zboží
3 590 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ponorná Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena kalové čerpadlo 8500 aquasensor Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500179706, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.