Info o Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium - hodnocení a parametry

Informace: Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium Ponorná Gardena

Popis produktu: Kalové čerpadlo Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium: Výkonné ponorné kalové čerpadlo Gardena 20000 inox Premium o výkonu 1050 W si snadno poradí s odčerpáním špinavé vody ze stavební jámy, sklepa či jezírka. Čerpadlo je možné ponořit až do hloubky 7 metrů a zvládne nečistoty o průměru 38 milimetrů. Spěcháte s odčerpáním špinavé vody? Výtlačná kapacita čerpadla s pláštěm z nerezavějící oceli je až 20 000 litrů za hodinu. Připojovací kabel s délkou 10 metrů dává dostatečný prostor pro práci. Připojení hadice k čerpadlu se provádí v integrovaném spoji přímo na čerpadle. Výhodou tohoto řešení je, že se kalové čerpadlo při práci nepřevrátí. Ponorné čerpadlo Gardena 20000 inox Premium se zapíná a vypíná automaticky díky plovákovému spínači. Výšku zapnutí a vypnutí je možné nastavit ve třech polohách. Pokud se čerpadlo zablokuje nečistotami stačí otevřít plášť a vše snadno vyčistíte. Samozřejmostí je ochrana motoru tepelným spínačem a jištění při chodu na sucho. Kalové čerpadlo není vhodné pro čerpání slané vody, agresivních a hořlavých látek či potravin. Hlavní přednosti - Gardena 20000 inox PremiumKalové čerpadlo s výkonem 1050 WMožnost ponoru až do 7 metrůZvládne nečistoty do průměru 38 mmOchranné pojistky proti přehřátí i chodu na suchoRegulace zapnutí a vypnutí pomocí plovákuTichý bezúdržbový motorPonorné čerpadlo pro sladkou vodu o max. 35 °CZnačková kvalita GardenaPlášť čerpadla z nerezové oceli ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium za skvělou cenu 5 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ponorná na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium skvělá volba v kategorii Ponorná.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium Gardena na zahradu

Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium Ponorná Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500180207 z výroby
- produkt je v kategorii Ponorná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium Ponorná
Cena zboží
5 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ponorná Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena kalové čerpadlo 20000 inox Premium) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500180207, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.