Info o Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort Ponorná Gardena

Popis produktu: Kalové čerpadlo Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort: Výkonné kalové čerpadlo Gardena 13000 aquasensor Comfort o výkonu 680 W se dokáže automaticky zapnout ve chvíli, kdy je hladina vody pouhých 5 cm. Proč je to tak zajímavé? Představte si situaci, kdy nejste doma a dojde k zaplavení vašeho sklepa nebo jiného prostoru. Právě v této chvíli oceníte rychlé odčerpávání vody až 13 000 litrů/hodinu do 1 mm vodní hladiny. Tento zbytek pak již jednoduše setřete do sucha po vašem návratu. Díky kompaktní konstrukci čerpadla Gardena 13000 aquasensor Comfort jej můžete umístit i do úzkých prostor. Samozřejmě jej můžete používat i jako klasické kalové čerpadlo s možností ponoru až do 7 metrů. Přívodní šňůra o délce 10 metrů vám dává dostatek prostoru. Při čerpání a vypouštění si poradí s čistou nebo mírně zašpiněnou vodou s nečistotami o průměru až 5 mm. Bezúdržbový kondenzátorový motor je vybaven tepelnou pojistkou a vyznačuje se velmi tichým chodem. Hlavní přednosti - Gardena 13000 aquasensor ComfortAutomatické zapnutí už od 5 cm hladinyKalové čerpadlo o výkonu 680 WRychlost čerpání až 13 000 l/hTiché čerpadlo s bezúdržbovým motoremKompaktní rozměry i do úzkých prostorAutomatické nebo manuální zapínáníMožnost ponoru čerpadla až do 7 metrůKvalita značky Gardena ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort za skvělou cenu 4 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ponorná na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort skvělá volba v kategorii Ponorná.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort Gardena na zahradu

Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort Ponorná Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500179904 z výroby
- produkt je v kategorii Ponorná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort Ponorná
Cena zboží
4 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ponorná Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena kalové čerpadlo 13000 aquasensor Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500179904, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.