Info o Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium Kruhové Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium: Pro zjednodušení zavlažování velkých ploch až do cca 490 m2 je připraven impulzní kruhový zavlažovač s dosahem až 12,5 m od osvědčené značky Gardena. Vyniká robustní konstrukcí v kombinaci plastu a kovu, která mu zajišťuje potřebnou stabilitu. Využijte možnosti nastavit požadovanou výseč závlahy od 25° do 360° a voda bude velmi přesně dávkována díky mosazné trysce. Nastavení dosahu i výseče se provádí snadno pomocí velkého otočného knoflíku a nastavovacích kroužků. Přednosti impulzního zavlažovače GardenaKruhové a sektorové zavlažováníIdeální na větší plochy do cca 490 m2Nastavitelný dosah až 12,5 mKvalitní mosazná tryskaVelký otočný knoflík a nastavovací kroužkyRobustní kovový trn a kovové výztužeMožnost propojení více zavlažovačů Robustní kovové provedeníPřipojovací závit zavlažovače má průměr 21 mm (G 1/2) a je přišroubován na hlavici zavlažovače. Samotný zavlažovač je uchycen na kovovém trnu se 3 kovovými výztužemi, které mu dodávají na robustnosti a stabilitě. Bez problémů můžete díky rychlospojkám připojit také více zavlažovačů za sebou. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium za skvělou cenu 979 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kruhové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium skvělá volba v kategorii Kruhové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium Gardena na zahradu

Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium Kruhové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 979 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500813501 z výroby
- produkt je v kategorii Kruhové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium Kruhové
Cena zboží
979 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kruhové Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Impulzní, kruhový a sektorový zavlažovač se sáňkami Premium) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500813501, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.