Info o Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m 1/2 " Gardena

Popis produktu: Hadice Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m: Je zahrádka vaším koníčkem a chcete ji mít stále udržovanou a rozkvetlou? Pak je jistě dobré pořešit kvalitní zavlažování. Hadice Gardena SuperFlex Premium o délce 20 metrů je spolehlivá a díky novým technologiím vám ulehčí složitou manipulaci při zalévání. Profil Power Grip na hadici Gardena SuperFlex Premium funguje jako blokování na systému ozubených kol, takže zaručuje dokonalé spojení mezi hadicí a spojkou. Hadice Gardena SuperFlex Premium se jednoduše navíjí a dobře klouže, je odolná vůči tlaku a udržuje svůj tvar. Nemusíte se obávat žádného kroucení, ani uzlů, navíc hadice Gardena jsou šetrné i k životnímu prostředí. Neobsahují ftaláty ani těžké kovy a jsou odolné vůči UV záření. Kvalitu hadice garantuje i společnost Gardena poskytnutím záruky 30 let. Klíčové vlastnosti hadice Gardena SuperFlex Premium, 13 mm, 20 mRobustní a trvanlivá zahradní hadice vhodná k zavlažování každé zahradyNová technologie Power Grip zaručí dokonalé spojení mezi hadicí a spojkouJednoduše se navíjí, klouže a drží svůj tvarOdolnost vůči tlaku až 35 barůNeobsahuje ftaláty a je odolná vůči UV zářeníZáruka 30 let od společnosti Gardena ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m za skvělou cenu 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů 1/2 " na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m skvělá volba v kategorii 1/2 ".


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m Gardena na zahradu

Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2 Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500001977 z výroby
- produkt je v kategorii 1/2 "


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2
Cena zboží
799 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení 1/2 " Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Hadice SuperFlex Premium13mm (1/2") 20m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500001977, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.