Info o Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD - hodnocení a parametry

Informace: Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD Domácí vodárny Gardena

Popis produktu: Domácí vodárna Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD: S domácí vodárnou Gardena automat 5000/5E LCD o výkonu 1300 W ušetříte a zároveň budete chránit životní prostředí. Vodárna má integrovanou elektroniku, která se stará o zapínání a vypínání dle aktuální potřeby. Čerpadlo můžete použít např. k zavlažování zahrady vodou ze studny, pro zajištění vody na splachování WC nebo pro dodávky menšího množství vody automatické pračce. Vodárna Gardena automat 5000/5E LCD dokáže dodat až 5000 litrů tekutin za hodinu do výšky až 50 metrů. Díky ergonomickému držadlu a váze pouze 13,3 kg jej můžete přenášet dle potřeby. Velký plnící otvor pro naplnění čerpadla před spuštěním umožňuje snadnou manipulaci. Na domácí vodárně najdete i QR kód s odkazem na stránky, kde se dozvíte podrobnější informace o čerpadle, tipy pro řešení problémů a další návody. Na zimu je možné vodárnu jednoduše vyprázdnit pomocí vypouštěcího šroubu. Hlavní přednosti - Gardena automat 5000/5E LCDDomácí vodárna s elektronickým řízením provozuÚspora elektrické energie = úspora penězČerpadlo s výkonem 1300 WVodárna dodá až 5000 litrů tekutin/hodinuPřehledný LCD displejModerní diagnostický systém chybErgonomické držadlo pro snadnou manipulaciBezpečnostní prvkyKvalita značky Gardena Ochrana a diagnostikaModerní řídící elektronika spolu s řídícím ventilem zaručuje rychlé sání. Elektronika má speciální program pro čerpání nízkého objemu vody. Všechny programy můžete sledovat na LCD displeji. Diagnostický systém pak dokáže odhalit i případné poruchy ve vodoinstalaci, např. kapající kohoutky, protékající nádrž WC apod. Vše je přehledně indikováno na LCD displeji. Při nedostatku čerpaného média vstupuje do hry pojistka, která čerpadlo zastaví. Podobná tepelná pojistka zajišťuje ochranu před přehřátím. Domácí vodárna Gardena obsahuje velkoobjemový filtr s jemnými oky, které chrání čerpadlo před nečistotami a pískem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD za skvělou cenu 6 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Domácí vodárny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD skvělá volba v kategorii Domácí vodárny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD Gardena na zahradu

Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD Domácí vodárny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500004541 z výroby
- produkt je v kategorii Domácí vodárny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD Domácí vodárny
Cena zboží
6 890 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Domácí vodárny Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena domácí vodní automat 5000/5E LCD) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500004541, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Domácí vodárny - Zobrazit další produkty