Info o Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic - hodnocení a parametry

Informace: Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic Domácí vodárny Gardena

Popis produktu: Domácí vodárna Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic: S domácí vodárnou Gardena automat 3500/4E Classic o výkonu 800 W ušetříte a zároveň budete chránit životní prostředí. Vodárna má integrovanou elektroniku, která se stará o zapínání a vypínání dle aktuální potřeby. Čerpadlo můžete použít např. k zavlažování zahrady vodou ze studny, pro zajištění vody na splachování WC nebo pro dodávky menšího množství vody automatické pračce. Vodárna Gardena automat 3500/4E Classic dokáže dodat až 3500 litrů tekutin za hodinu do výšky až 40 metrů. Díky ergonomickému držadlu a váze pouze 8 kg jej můžete přenášet dle potřeby. Velký plnící otvor pro naplnění čerpadla před spuštěním umožňuje snadnou manipulaci. Na domácí vodárně najdete i QR kód s odkazem na stránky, kde se dozvíte podrobnější informace o čerpadle, tipy pro řešení problémů a další návody. Na zimu je možné vodárnu jednoduše vyprázdnit pomocí vypouštěcího šroubu. Hlavní přednosti - Gardena automat 3500/4E ClassicDomácí vodárna s elektronickým řízením provozuÚspora elektrické energie = úspora penězČerpadlo s výkonem 800 WVodárna dodá až 3500 litrů tekutin/hodinuModerní diagnostický systém chybErgonomické držadlo pro snadnou manipulaciBezpečnostní prvkyKvalita značky Gardena Ochrana a diagnostikaModerní řídící elektronika spolu s řídícím ventilem zaručuje rychlé sání. Elektronika má speciální program pro čerpání nízkého objemu vody. Diagnostický systém pak dokáže odhalit i případné poruchy ve vodoinstalaci, např. kapající kohoutky, protékající nádrž WC apod. Vše je přehledně indikováno pomocí LED kontrolek. Při nedostatku čerpaného média vstupuje do hry pojistka, která čerpadlo zastaví. Podobná tepelná pojistka zajišťuje ochranu před přehřátím. Domácí vodárna Gardena obsahuje velkoobjemový filtr s jemnými oky, které chrání čerpadlo před nečistotami a pískem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic za skvělou cenu 4 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Domácí vodárny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic skvělá volba v kategorii Domácí vodárny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic Gardena na zahradu

Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic Domácí vodárny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500004527 z výroby
- produkt je v kategorii Domácí vodárny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic Domácí vodárny
Cena zboží
4 490 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Domácí vodárny Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena domácí vodní automat 3500/4E Classic) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500004527, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.