Info o Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort Domácí vodárny Gardena

Popis produktu: Domácí vodárna Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort: Domácí vodárna Gardena 5000/5 eco Comfort o výkonu 1100 Wattů dokáže za hodinu přečerpat až 4500 litrů tekutin. Použití vodárny je velmi široké. Automaticky zajistí čerpání vody ze studny, cisterny nebo sudu s dešťovou vodou do zahrady nebo domácnosti. Díky plné automatizaci se sama zapíná a vypíná, což váš ušetří energii. Vodárna Gardena 5000/5 eco Comfort je osazena velkoobjemovou nádrží o objemu 24 litrů, která je po dobu 5 let zcela bezúdržbová. Následně stačí vyměnit membránu a doplnit vzduch. Pro zvýšení ochrany domácí vodárny má integrovaný předfiltr, který čerpadlo ochrání před nečistotami a pískem. Pomocí ručně nastavitelného kontrolního ventilu můžete optimalizovat samonasávání. Přehled o výkonu vodárny dává i integrovaný manometr a tlakový spínač. Na výtlačné straně můžete využít tři přípojky a tak používat až 3 zařízení najednou. Čerpadlo není vhodné pro čerpání slané vody, hořlavých látek či potravin. Pokud je uloženo venku, před příchodem mrazů je nutné pomocí vypouštěcího šroubu vypustit veškerou kapalinu. Hlavní přednosti - Gardena 5000/5 eco ComfortKompaktní domácí vodárna o výkonu 1100 WRychlost čerpání až 4500 litrů/hodinuEco režim ušetří až 15 % energiePlně automatické zapínání a vypínáníČerpadlo vhodné pro čerpání ze studen, nádrží apod.Bezúdržbová nádrž o objemu 24 litrůOchrana vodárny před přehřátímZnačková kvalita značky Gardena Speciální Eco režim a bezpečnostPři nastavení tzv. Eco režimu ušetříte ve srovnání s běžným provozem až 15 % energie. To se samozřejmě projeví i na finanční úspoře za provoz čerpadla. V okamžiku, kdy se čerpadlo začne přehřívat, např. když kapalina nemůže odtékat, vstoupí od hry tepelná pojistka, která čerpadlo vypne. Tím zabrání případnému poškození čerpadla. Při chodu na sucho se rozsvítí výstražná kontrolka a čerpadlo se vypne. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort za skvělou cenu 6 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Domácí vodárny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort skvělá volba v kategorii Domácí vodárny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort Gardena na zahradu

Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort Domácí vodárny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500175500 z výroby
- produkt je v kategorii Domácí vodárny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort Domácí vodárny
Cena zboží
6 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Domácí vodárny Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena domácí vodárna 5000/5 eco Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500175500, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.