Info o Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic - hodnocení a parametry

Informace: Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic Domácí vodárny Gardena

Popis produktu: Domácí vodárna Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic: Domácí vodárna Gardena 3000/4 eco Classic o výkonu 650 Wattů dokáže za hodinu přečerpat až 2800 litrů tekutin. Použití vodárny je velmi široké. Automaticky zajistí čerpání vody ze studny, cisterny nebo sudu s dešťovou vodou do zahrady nebo domácnosti. Díky plné automatizaci se sama zapíná a vypíná, což váš ušetří energii. Vodárna Gardena 3000/4 eco Classic je osazena velkoobjemovou nádrží o objemu 24 litrů, která je po dobu 5 let zcela bezúdržbová. Následně stačí vyměnit membránu a doplnit vzduch. Pro zvýšení ochrany domácí vodárny má integrovaný předfiltr, který čerpadlo ochrání před nečistotami a pískem. Pomocí ručně nastavitelného kontrolního ventilu můžete optimalizovat samonasávání. Přehled o výkonu vodárny dává i integrovaný manometr a tlakový spínač. Čerpadlo není vhodné pro čerpání slané vody, hořlavých látek či potravin. Pokud je uloženo venku, před příchodem mrazů je nutné pomocí vypouštěcího šroubu vypustit veškerou kapalinu. Hlavní přednosti - Gardena 3000/4 eco ClassicKompaktní domácí vodárna o výkonu 650 WRychlost čerpání až 2800 litrů/hodinuEco režim ušetří až 15 % energiePlně automatické zapínání a vypínáníČerpadlo vhodné pro čerpání ze studen, nádrží apod.Bezúdržbová nádrž o objemu 24 litrůOchrana vodárny před přehřátímZnačková kvalita značky Gardena Speciální Eco režim a bezpečnostPři nastavení tzv. Eco režimu ušetříte ve srovnání s běžným provozem až 15 % energie. To se samozřejmě projeví i na finanční úspoře za provoz čerpadla. V okamžiku, kdy se čerpadlo začne přehřívat, např. když kapalina nemůže odtékat, vstoupí do hry tepelná pojistka, která čerpadlo vypne. Tím zabrání případnému poškození čerpadla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic za skvělou cenu 4 090 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Domácí vodárny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic skvělá volba v kategorii Domácí vodárny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic Gardena na zahradu

Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic Domácí vodárny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 090 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500175302 z výroby
- produkt je v kategorii Domácí vodárny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic Domácí vodárny
Cena zboží
4 090 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Domácí vodárny Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena domácí vodárna 3000/4 eco Classic) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500175302, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.