Info o Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx Zavlažování Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx: Zavlažovač ZoomMaxx od osvědčené značky Gardena je stvořen pro zavlažování různorodých ploch od 9 m2 do 216 m2. Díky jeho širokému podstavci ho můžete bez obav umístit i do svahu s 15% stoupáním a pomocí čtyřplošného nastavení přesně přizpůsobit zavlažované ploše. Jeho dosah je nastavitelný v rozmezí 3–18 m, přičemž šířku zavlažování můžete nastavit nezávisle v rozsahu 3–12 m. Přednosti zavlažovače Gardena ZoomMaxxIdeální pro členité plochyŠiroký podstavec pro umístění do svahuIntegrovaný filtr nečistotNastavitelný dosah, šířka i průtok zavlažováníKompatibilní s rychlospojkami GardenaJemné čtyřplošné nastavení pomocí jezdceJistota kvalitní značky Filtr zachytí nečistotyZavlažovač Gardena ZoomMaxx je vybaven integrovaným filtrem, který brání zanesení trysek nečistotami. Lze jej snadno vyjmout, vyčistit a vrátit zpět. Pomocí systému rychlospojek Gardena můžete zavlažovač propojit v řadě s dalšími a zavlažovat tak větší nebo členitější plochu najednou. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx za skvělou cenu 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zavlažování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx skvělá volba v kategorii Zavlažování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx Gardena na zahradu

Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx Zavlažování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500812702 z výroby
- produkt je v kategorii Zavlažování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx Zavlažování
Cena zboží
799 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zavlažování Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Čtyřplošný zavlažovač ZoomMaxx) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500812702, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.