Info o Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic Výkyvné Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic: Aby byl trávníček na vaší zahradě jako ze škatulky, je třeba o něho dobře pečovat. Trávníku je nutné dodat kvalitní zeminu, pravidelně ho sekat, provzdušňovat, hnojit a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže čtyřplošný zavlažovač značky Gardena Polo 220 Classic. Zavlažovač stačí nasadit na zahradní hadici a sám se postará o optimální zavlažování trávníku. Zavlažovač je vybaven přesnými tryskami zajišťujícími rovnoměrné zavlažování ploch od 90 do 220 m2. Se zavlažovačem Gardena Polo 220 Classic se vašemu trávníku dostane dokonalé péče. Zavlažovač je díky filtru na nečistoty zcela bezúdržbový.  Klíčové vlastnosti čtyřplošného zavlažovače Gardena Polo 220 Classiczavlažovač Gardena Polo 220 Classic na hadicipro zavlažování ploch od 90 do 220 m2šířka postřiku je maximálně 13 mrobustní konstrukce z kovu a plastůdlouhá životnost díky kvalitním materiálůmdíky filtru na nečistoty zcela bezúdržbovývylepšená ergonomie čistící jehlyodolný vůči prasknutíUV ochrana Žádné loužePři zavlažování trávníku zavlažovačem Gardena Polo 220 Classic se louží nemusíte obávat. Díky vícestupňovému turbínovému převodu umožňuje oscilační zavlažovač rovnoměrné zavlažování bez tvorby louží.  Snadná údržba zavlažovačeDíky vysoce kvalitní nerezové oceli, z níž je zavlažovač vyroben, a díky filtru na nečistoty z jemného sítka je zavlažovač Gardena Polo 220 Classic zcela bezúdržbový. Ergonomie čistící jehly je zdokonalená, čištění trysek je tak velmi snadné.  Specifikacezavlažovaná plocha min. 90 m2zavlažovaná plocha max. 220 m2dosah 7 - 17 m max. šířka postřiku 13 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic za skvělou cenu 459 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Výkyvné na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic skvělá volba v kategorii Výkyvné.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic Gardena na zahradu

Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic Výkyvné Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 459 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500208208 z výroby
- produkt je v kategorii Výkyvné


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic Výkyvné
Cena zboží
459 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Výkyvné Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Čtyřplošný zavlažovač Polo 220 Classic) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500208208, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.