Info o Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium - hodnocení a parametry

Informace: Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium Výkyvné Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium: Aby byl trávníček na vaší zahradě jako ze škatulky, je třeba o něho dobře pečovat. Trávníku je nutné dodat kvalitní zeminu, pravidelně ho sekat, provzdušňovat, hnojit a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže čtyřplošný zavlažovač značky Gardena 250 Premium. Zavlažovač stačí nasadit na zahradní hadici a sám se postará o optimální zavlažování trávníku. Zavlažovač je vybaven přesnými tryskami z měkčeného plastu zajišťujícími rovnoměrné zavlažování ploch od 105 do 250 m2. Nemusíte se tak obávat žádných louží. Se zavlažovačem Gardena 250 Premium se vašemu trávníku dostane dokonalé péče.  Klíčové vlastnosti čtyřplošného zavlažovače Gardena 250 Premiumzavlažovač Gardena 250 Premium na hadicipro zavlažování pravoúhlých ploch od 105 do 250 m2šířka postřiku je maximálně 15 mrobustní konstrukce z kovu a plastůtrysky z měkčených plastů pro rovnoměrné zavlažovánídlouhá životnost díky kvalitním materiálůmbez tvorby louží společně se stativem GARDENA lze zavlažovat i vyšší rostliny  Žádné loužePři zavlažování trávníku zavlažovačem Gardena 250 Premium se louží nemusíte obávat. Díky inovativním přesným tryskám umožňuje oscilační zavlažovač Gardena rovnoměrné zavlažování, při nichž se žádné louže netvoří.  Nejmodernější materiályZnačka Gardena velmi dbá na kvalitu svých produktů, proto má čtyřplošný zavlažovač 250 řady GARDENA Premium důmyslnou konstrukci a využívá nejmodernějších materiálů. Robustní konstrukce je z kovu a plastů se součástmi z měkčeného plastu.  Specifikacezavlažovaná plocha min. 105 m2zavlažovaná plocha max. 250 m2dosah 7 - 17 m max. šířka postřiku 15 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Výkyvné na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium skvělá volba v kategorii Výkyvné.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium Gardena na zahradu

Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium Výkyvné Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500815109 z výroby
- produkt je v kategorii Výkyvné


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium Výkyvné
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Výkyvné Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena Čtyřplošný zavlažovač 250 Premium) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500815109, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.