Info o Gardena čistící postřikovač Comfort - hodnocení a parametry

Informace: Gardena čistící postřikovač Comfort Zahradní pistole Gardena

Popis produktu: Zavlažovací pistole Gardena čistící postřikovač Comfort: Aby byla vaše zahrádka jako ze škatulky, je třeba o ni dobře pečovat. Vysazeným rostlinám je nutné dodat kvalitní zeminu, hnojit je, zastřihovat a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže zavlažovací pistole na hadici Gardena Comfort. Pistole má více postřikovacích obrazců, na zavlažování se vám bude hodit jemná mlha, naopak pro čištění intenzivních skvrn pak zase plný proud. Se zavlažovací pistolí se velmi snadno manipuluje a díky kvalitním materiálům, z nichž je vyrobena, je zaručena její extrémně dlouhá životnost.  Klíčové vlastnosti čistícího postřikovače Gardena Comfortčistící postřikovač Gardena Comfort na hadicipro zavlažování a čištěnípro čištění intenzivních skvrnpohodlná manipulacesnadné čištěníkvalitní zpracováníextrémně dlouhá životnostochrana před mrazem Zavlažování i čištění s postřikovačem GardenaVodní paprsek u pistole Gardena Comfort lze nastavit od jemné mlhy až po plný proud. Pistole je tak určena jak k zavlažování, tak k čištění intenzivních skvrn.  Pohodlná manipulaceMěkké plastové prvky pistole Comfort poskytují bezpečný úchop a díky ergonomicky tvarovanému spouštěči s integrovaným uzávěrem a regulací průtoku vody jedním prstem velmi usnadňují manipulaci.  Ochrana proti mrazuDíky integrované moderní funkci ochrany proti mrazu se nemusíte obávat poškození výrobku ani v případě, že poklesnou teploty.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena čistící postřikovač Comfort za skvělou cenu 379 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní pistole na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena čistící postřikovač Comfort

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena čistící postřikovač Comfort skvělá volba v kategorii Zahradní pistole.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena čistící postřikovač Comfort od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena čistící postřikovač Comfort}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena čistící postřikovač Comfort mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena čistící postřikovač Comfort Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena čistící postřikovač Comfort, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena čistící postřikovač Comfort Gardena na zahradu

Gardena čistící postřikovač Comfort Zahradní pistole Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena čistící postřikovač Comfort i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 379 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena čistící postřikovač Comfort na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500024280 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní pistole


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena čistící postřikovač Comfort Zahradní pistole
Cena zboží
379 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní pistole Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena čistící postřikovač Comfort) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500024280, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.