Info o Gardena čisticí postřikovač Classic - hodnocení a parametry

Informace: Gardena čisticí postřikovač Classic Zavlažování Gardena

Popis produktu: Zavlažovací pistole Gardena čisticí postřikovač Classic: Aby byla vaše zahrádka jako ze škatulky, je třeba o ni dobře pečovat. Vysazeným rostlinám je nutné dodat kvalitní zeminu, hnojit je, zastřihovat a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže zavlažovací pistole na hadici Gardena Classic. Pistole má více postřikovacích obrazců, na zavlažování se vám bude hodit jemná mlha, naopak pro čištění intenzivních skvrn pak zase plný proud. Se zavlažovací pistolí se velmi snadno manipuluje a díky kvalitním materiálům, z nichž je vyrobena, je zaručena její extrémně dlouhá životnost.  Klíčové vlastnosti čistícího postřikovače Gardena Classicčistící postřikovač Gardena Classic na hadicipro zavlažování a čištěnípro čištění intenzivních skvrnpohodlná manipulacesnadné čištěníkvalitní zpracováníextrémně dlouhá životnostochrana před mrazem Zavlažování i čištěníVodní paprsek u pistole Gardena Classic lze nastavit od jemné mlhy až po plný proud. Pistole je tak určena jak k zavlažování, tak k čištění intenzivních skvrn.  Pohodlná manipulace s postřikovačem GardenaMěkké plastové prvky pistole Classic poskytují bezpečný úchop a díky ergonomicky tvarovanému spouštěči s integrovaným uzávěrem a regulací průtoku vody jedním prstem velmi usnadňují manipulaci.  Ochrana proti mrazuDíky integrované moderní funkci ochrany proti mrazu se nemusíte obávat poškození výrobku ani v případě, že poklesnou teploty.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena čisticí postřikovač Classic za skvělou cenu 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zavlažování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena čisticí postřikovač Classic

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena čisticí postřikovač Classic skvělá volba v kategorii Zavlažování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena čisticí postřikovač Classic od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena čisticí postřikovač Classic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena čisticí postřikovač Classic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena čisticí postřikovač Classic Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena čisticí postřikovač Classic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena čisticí postřikovač Classic Gardena na zahradu

Gardena čisticí postřikovač Classic Zavlažování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena čisticí postřikovač Classic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena čisticí postřikovač Classic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500010757 z výroby
- produkt je v kategorii Zavlažování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena čisticí postřikovač Classic Zavlažování
Cena zboží
299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zavlažování Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena čisticí postřikovač Classic) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500010757, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.