Info o Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 - hodnocení a parametry

Informace: Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 Sudová Gardena

Popis produktu: Čerpadlo do sudu Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2: Gardena Classic 4000/2 je čerpadlo do sudu vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Velmi snadno se obsluhuje a má teleskopickou trubici se snadnou regulací množství vody, která v ní proudí. Čerpadlo lze použít k zavlažování zahrady dešťovou vodou z nádrže, ale umí vodu i vyčerpávat. Hodí se k plnění konví nebo připojení trysky, postřikovače, Micro-Dip systému nebo zavlažovače. Disponuje plovákovým spínačem, který zabraňuje chodu naprázdno a při nízké hladině vody zruší činnost čerpadla. O čistotu vaší vody si můžete být jisti díky integrovanému filtru a přídavné základně. Klíčové vlastnosti Gardena Classic 4000/2Čerpadlo Gardena Classic 4000/2 se snadno obsluhuje a je vyrobené z kvalitních materiálůLze k němu připojit trysky, postřikovače a zavlažovačeMá automatickou funkci zastavující chod naprázdnoDisponuje i integrovaným filtrem a přídavnou základnou pečující o čistotu vody Pohodlné užíváníČerpadlo se pyšní bezúdržbovým kondenzátorovým motorem, který vodu čerpá tiše a efektivně při rychlosti 4000 l za hodinu díky 2stupňovému oběžnému kolu. Teleskopická trubice lze snadno nastavit na libovolnou výšku a pomocí uzavíracího ventilu zastavit protékající vodu. Trubice lze zároveň použít jako madlo při přepravě čerpadla. Šňůra je poté namotána okolo držáku, aby nikde nepřekážela.  ParametryJmenovitý výkon: 500 WMaximální výtlačná kapacita: 4000 l/h / 1056,7 g/hMaximální tlak: 2 barů / 29 psiMaximální hloubka ponoru: 7 m / 22,97 stopMaximální výtlačná výška: 20 m / 65,6 stopPrůměr čerpadla: 14,8 cmMaximální teplota čerpaného média: 35°C / 95°FHmotnost, kg: 4,8 kgDélka kabelu: 10 m / 32,8 stopaTyp napájecího kabelu: H05 RNFElektrická ochranná třída: IP X8 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 za skvělou cenu 2 090 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sudová na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 skvělá volba v kategorii Sudová.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 Gardena na zahradu

Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 Sudová Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 090 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500174008 z výroby
- produkt je v kategorii Sudová


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2 Sudová
Cena zboží
2 090 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sudová Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena čerpadlo do sudu Classic 4000/2) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500174008, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Sudová - Zobrazit další produkty