Info o Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox - hodnocení a parametry

Informace: Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox Ponorná Gardena

Popis produktu: Čerpadlo do vrtu Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox: Hledáte čerpadlo, které si poradí i s čerpáním z hlubokých studní? Už nehledejte a vyzkoušejte prémiové čerpadlo do vrtané studny Gardena Premium 5500/5 inox s výkonem 850 W. Čerpadlo je možné použít do studní od průměru 10 cm. Díky dlouhému přívodnímu kabelu dokáže čerpat z hloubky až 20 metrů. Tělo čerpadla Gardena Premium 5500/5 inox je z odolného nerezového materiálu, stejně jako filtr, který brání nečistotám proniknout do čerpadla. Tichý bezúdržbový kondenzátorový motor je vybaven tepelnou pojistkou. Při čerpání vody se vyplatí energeticky úsporný motor, který využívá 6 oběžných kol. Jestliže čerpáte např. z nádrže, je možné čerpadlo namontovat na podstavec, který sníží nasávání případných nečistot a písku ze dna. Hlavní přednosti - Gardena Premium 5500/5 inoxKalové čerpadlo do vrtaných studní s výkonem 1050 WMožnost čerpání vody z až 20 metrůRobustní nerezová konstrukce včetně nerezového filtruOchranné pojistky proti přehřátí motoruPřívodní kabel s délkou 22 metrůTichý bezúdržbový motorVhodný do studní s průměrem od 10 cmZnačková kvalita Gardena ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox za skvělou cenu 7 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ponorná na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox skvělá volba v kategorii Ponorná.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox Gardena na zahradu

Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox Ponorná Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500148900 z výroby
- produkt je v kategorii Ponorná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox Ponorná
Cena zboží
7 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ponorná Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena čerpadlo do hlubokých studní Premium 5500/5 inox) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500148900, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.