Info o Gardena buben na hadici Classic 10 sada - hodnocení a parametry

Informace: Gardena buben na hadici Classic 10 sada Ruční Gardena

Popis produktu: Buben na hadici Gardena buben na hadici Classic 10 sada: Kompaktní sada boxu na hadici Gardena Classic 10 se díky svým rozměrům hodí např. při kempování nebo vodních sportech. Box s ergonomickým držadlem pro snadné přenášení obsahuje kvalitní hadici o délce 10 metrů. Buben na hadici připojíte pomocí připojovací hadice s délkou 1,5 metru. Po použití hadici snadno navinete integrovanou klikou. Součástí hlavní hadice o průměru 13 mm je i nastavitelná stříkací tryska značky Gardena. Buben s hadicí Gardena Classic 10 si můžete vzít všude s sebou. Hlavní přednosti - Gardena Classic 10Přenositelný buben s hadicí o délce 10 metrůErgonomický úchop a integrovaná klika pro navinutíSoučástí sady je nastavitelná tryska zn. GardenaKompaktní rozměry = lze snadno převážet ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena buben na hadici Classic 10 sada za skvělou cenu 959 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena buben na hadici Classic 10 sada

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena buben na hadici Classic 10 sada skvělá volba v kategorii Ruční.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena buben na hadici Classic 10 sada od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena buben na hadici Classic 10 sada}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena buben na hadici Classic 10 sada mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena buben na hadici Classic 10 sada Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena buben na hadici Classic 10 sada, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena buben na hadici Classic 10 sada Gardena na zahradu

Gardena buben na hadici Classic 10 sada Ruční Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena buben na hadici Classic 10 sada i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 959 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena buben na hadici Classic 10 sada na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500801003 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena buben na hadici Classic 10 sada Ruční
Cena zboží
959 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ruční Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena buben na hadici Classic 10 sada) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500801003, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.