Info o Gardena box na hadici Classic 15 sada - hodnocení a parametry

Informace: Gardena box na hadici Classic 15 sada Ruční Gardena

Popis produktu: Buben na hadici Gardena box na hadici Classic 15 sada: Kompaktní sada boxu na hadici Gardena Classic 15 se díky svým rozměrům hodí např. při kempování nebo vodních sportech. Box s ergonomickým držadlem pro snadné přenášení obsahuje kvalitní hadici o délce 15 metrů. Buben na hadici připojíte pomocí připojovací hadice s délkou 1,5 metru. Po použití hadici snadno navinete integrovanou klikou. Součástí hlavní hadice o průměru 11 mm je i nastavitelná stříkací tryska značky Gardena. Buben s hadicí Gardena Classic 15 si můžete vzít všude s sebou. Hlavní přednosti - Gardena Classic 15Přenositelný buben s hadicí o délce 15 metrůErgonomický úchop a integrovaná klika pro navinutíSoučástí sady je nastavitelná tryska zn. GardenaKompaktní rozměry = lze snadno převážet ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena box na hadici Classic 15 sada za skvělou cenu 1 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena box na hadici Classic 15 sada

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena box na hadici Classic 15 sada skvělá volba v kategorii Ruční.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena box na hadici Classic 15 sada od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena box na hadici Classic 15 sada}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena box na hadici Classic 15 sada mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena box na hadici Classic 15 sada Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena box na hadici Classic 15 sada, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena box na hadici Classic 15 sada Gardena na zahradu

Gardena box na hadici Classic 15 sada Ruční Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena box na hadici Classic 15 sada i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena box na hadici Classic 15 sada na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500266208 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena box na hadici Classic 15 sada Ruční
Cena zboží
1 790 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ruční Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena box na hadici Classic 15 sada) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500266208, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.