Info o Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic - hodnocení a parametry

Informace: Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic Zavlažovače Gardena

Popis produktu: Zavlažovač Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic: Aby byl trávníček na vaší zahradě jako ze škatulky, je třeba o něho dobře pečovat. Trávníku je nutné dodat kvalitní zeminu, pravidelně ho sekat, provzdušňovat, hnojit a v neposlední řadě také zalévat. Se zaléváním vám pomůže šestiplošný zavlažovač značky Gardena Boogie Classic. Zavlažovač stačí nasadit na zahradní hadici a sám se postará o optimální zavlažování trávníku. Zavlažovač má 6 různých možností: zavlažování může probíhat v plném kruhu, v půlkruhu, čtverci, obdélníku, elipse nebo bodovém paprsku. Záleží jen na vás, jaký typ zvolíte.  Se zavlažovačem Gardena Polo 220 Classic se vašemu trávníku dostane dokonalé péče.  Klíčové vlastnosti šestiplošného zavlažovače Gardena Boogie Classic6plošný zavlažovač Gardena Boogie Classic na hadicipro všestranné zavlažování ploch6 možností zavlažovánístabilní ovládánísnadné čištění Vysoká variabilita zavlažováníSe zavlažovačem Gardena Boogie Classic máte na výběr z 6 typů zavlažování. Záleží jen na vás, zda si zvolíte zavlažování v kruhu, půlkruhu, čtverci, obdélníku, elipse či bodovém paprsku. Požadovaný druh zavlažování snadno zvolíte pomocí otočného voliče zavlažování. Požadovaná oblast je zavlažována pohodlně a rychle.  Stabilní a mobilní zavlažovačTuhá základna zavlažovače Gardena Boogie Classic zaručuje stabilní podporu, a to i při zavlažování ve svahu nebo na nerovném povrchu. Rovněž umožňuje mobilní používání zavlažovače. Zavlažovač má 6 možností zavlažování: plný kruh: o max. 10 m / 80 m2půlkruh: r = max. 8 m / 100 m2čtverec: max. 8 × 8 m / 64 m2obdélník: max. 16 × 2 m / 32 m2elipsa: max. 3 × 5 m / 11 m2bodový paprsek: o max. 1,5 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic za skvělou cenu 359 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zavlažovače na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic

Lukáš
Pro mé potřeby je Gardena Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic skvělá volba v kategorii Zavlažovače.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic Gardena - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic Gardena na zahradu

Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic Zavlažovače Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Gardena, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 359 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gardena
- číslo EAN 4078500207300 z výroby
- produkt je v kategorii Zavlažovače


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic Zavlažovače
Cena zboží
359 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zavlažovače Gardena

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gardena 6-plošný zavlažovač Boogie Classic) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gardena), manuály 4078500207300, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.