Info o Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP - hodnocení a parametry

Informace: Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP Stolové podnože Garden Project

Popis produktu:

Elektricky výškově stavitelná stolová konstrukce v bílém provedení s moderním designem, snadnou montáží a komfortním individuálním nastavením výškou stolu. Pohon zajišťují dva kvalitní motory (1 ks v každém sloupku). Konstrukce má detekci kolize a dvě paměti nastavení pro nastavení výšky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP za skvělou cenu 9 900 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stolové podnože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP

Lukáš
Pro mé potřeby je Garden Project Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP skvělá volba v kategorii Stolové podnože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP Garden Project - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP Garden Project na zahradu

Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP Stolové podnože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Garden Project, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 900 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garden Project
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Stolové podnože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP Stolové podnože
Cena zboží
9 900 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
od 449 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Stolové podnože Garden Project

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garden Project Bílá výškově nastavitelná konstrukce GROW UP) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garden Project), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.