Info o Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE - hodnocení a parametry

Informace: Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE Zahradní židle a křesla Gaboni

Popis produktu:   Upravit cz Ať už křeslo, židle, či stolička je poctivým českým výrobkem z kvalitního materiálu. Důkladně opracované masivní dřevo bez ostrých hran a bytelnost, Vám zajistí komfort, které toto křeslo/židle/stolička nabízí.   Povrchová úprava: BOROVICE 1S402   Povrchová úprava: Pigmentovaná (obarvená) směs přírodních olejů ve 4 odstínech je ekologickou variantou povrchových úprav, které jsou odbouratelné a tudíž nezatěžují životní prostředí. Na dřevě zanechávají kresbu dřeva a jelikož dřevo olej vsaje, nehrozí loupání jako u obyčejné barvy. Tato povrchová úprava také výrazně prodlužuje životnost dřeva a snižuje jeho práskání a kroucení.   Technické údaje: s povrchovou úpravou BOROVICE  délka: 45 cm šířka: 35 cm výška: 47 cm materiál: masivní dřevo síla materiálu 42 mm  Obsah balení: 1x zahradní dřevěná lavice z masivu S POVRCHOVOU ÚPRAVOU  1x návod na údržbu 1x návod na povrchovou úpravu 1x spojovací materiál + manuál k montáži   Tuto stoličku můžete také zakoupit bez povrchové úpravy. Pod katalogovým číslem TP55583.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE za skvělou cenu 1 655 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE

Lukáš
Pro mé potřeby je Gaboni Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE Gaboni - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE Gaboni na zahradu

Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Gaboni, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 655 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gaboni
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE Zahradní židle a křesla
Cena zboží
1 655 Kč
Dostupnost
09.03.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Gaboni

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gaboni Eduard 63163 Zahradní dřevěná stolička - s povrchovou úpravou - BOROVICE) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gaboni), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.