Info o Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm - hodnocení a parametry

Informace: Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm Jezírkové dekorace Gaboni

Popis produktu: Dřevěný most je skvělým designerským prvkem pro Vaši zahradu. Díky kvalitě dřeva české borovice dokonale zapadne do přírodního okolí Vaší zahrady. Upusťte uzdu své fantazie a vykouzlete si pohádkově krásnou zahradu s tímto originálním doplňkem. Skvěle by vypadal například na Vámi tak opečovávané skalce.    Technické údaje: bez povrchové úpravy  délka: 71 cm  šířka: 32 cm výška: 27 cm materiál: masivní dřevo nepochozí Obsah balení:  1x zahradní dřevěný můstek BEZ POVRCHOVÉ ÚPRAVY  1x návod na údržbu 1x návod na povrchovou úpravu Tento zahradní můstek je také možné zakoupit s povrchovou úpravou v odstínu: teak, starý ořech, veverka, borovice. Pod katalogovým číslem TP55242.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm za skvělou cenu 480 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jezírkové dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Gaboni Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm skvělá volba v kategorii Jezírkové dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm Gaboni - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm Gaboni na zahradu

Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm Jezírkové dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Gaboni, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 480 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gaboni
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii Jezírkové dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm Jezírkové dekorace
Cena zboží
480 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Jezírkové dekorace Gaboni

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gaboni 55172 Zahradní dřevěný můstek - bez povrchové úpravy - 71 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gaboni), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.