Info o G21 Eccentric Style Samolepící hodiny - hodnocení a parametry

Informace: G21 Eccentric Style Samolepící hodiny Hodiny a budíky G21

Popis produktu: Nalepovací hodiny G21 Eccentric Style se stanou skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Díky jejich unikátnímu designu se stanou dominantou každého pokoje. Mají velmi tichý chod, takže si je můžete dát i do ložnice a nebudou vás rušit ve spánku.Hodiny G21 Eccentric Style jsou určeny pro všechny typy hladkých povrchů, jako jsou stěny, dveře, okna, skříně, atd. Instalace hodin je velice snadná a zvládnete ji díky přiložené šabloně úplně sami.  Parametry: Materiál: pěna a plastVelikost číslic: 11,5 cmPrůměr hodin: 60 cmBarevné provedení: černéNapájení: 1 x baterie AA (1,5 V) – není součástí balení... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží G21 Eccentric Style Samolepící hodiny za skvělou cenu 297 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hodiny a budíky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - G21 Eccentric Style Samolepící hodiny

Lukáš
Pro mé potřeby je G21 G21 Eccentric Style Samolepící hodiny skvělá volba v kategorii Hodiny a budíky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt G21 Eccentric Style Samolepící hodiny od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého G21 Eccentric Style Samolepící hodiny}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu G21 Eccentric Style Samolepící hodiny mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka G21 Eccentric Style Samolepící hodiny G21 - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o G21 Eccentric Style Samolepící hodiny, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží G21 Eccentric Style Samolepící hodiny G21 na zahradu

G21 Eccentric Style Samolepící hodiny Hodiny a budíky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace G21 Eccentric Style Samolepící hodiny i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz G21, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 297 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

G21 Eccentric Style Samolepící hodiny na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce G21
- číslo EAN 8595627407131 z výroby
- produkt je v kategorii Hodiny a budíky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

G21 Eccentric Style Samolepící hodiny Hodiny a budíky
Cena zboží
297 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Hodiny a budíky G21

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (G21 Eccentric Style Samolepící hodiny) potřebujete dokumentaci od výrobce (G21), manuály 8595627407131, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.