Info o Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm - hodnocení a parametry

Informace: Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm Povlečení a ložní prádlo Mr. Fox

Popis produktu: Nejde jen o hravý doplněk hrající všemi barvami. Vystýlka od značky Mr. Fox je totiž krásně měkoučká a zároveň udržuje v postýlce teplo, které by jinak žebrováním postýlky unikalo kdovíkam. Funguje tak i jako bezpečnostní zábrana, která ušetří spoustu slziček i modřin. Na koncích má šňůrky pro uvázání k postýlce. - Materiál: 100% bavlna - Výška: 40 cm - Vlastnosti: skládá se z jednoho kusu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm za skvělou cenu 279 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Povlečení a ložní prádlo na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Mr. Fox Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm skvělá volba v kategorii Povlečení a ložní prádlo.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm Mr. Fox - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm Mr. Fox na zahradu

Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm Povlečení a ložní prádlo Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Mr. Fox, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 279 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Mr. Fox
- číslo EAN 8420001037072 z výroby
- produkt je v kategorii Povlečení a ložní prádlo


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm Povlečení a ložní prádlo
Cena zboží
279 Kč
Dostupnost
10.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Povlečení a ložní prádlo Mr. Fox

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Fuchsiová bavlněná výstelka do postýlky Mr. Fox Nube, 60 x 40 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Mr. Fox), manuály 8420001037072, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.