Info o French Press Bambum Ginza, 350 ml - hodnocení a parametry

Informace: French Press Bambum Ginza, 350 ml Konvičky Bambum

Popis produktu: Příprava dobré kávy je pořádná věda. A jako všichni vědci, i vy byste se měli vybavit speciálními pomůckami, aby byl výsledek co nejlepší. Možností máte spoustu, ale french press již přežívá desítky let, což vypovídá nejen o jeho oblíbenosti, ale i jednoduchosti přípravy. Jak si připravit dokonalý french press? 1. French press postavte na rovnou nekluzkou plochu. Konvičku předehřejte vroucí vodou. 2. Užijte čerstvě mletou kávu se střední hrubostí. 3. Do předehřáté konvičky s vyjmutým sítkem nasypte kávu. 4. Přiveďte vodu k varu a nechte nejméně 40 vteřin odstát. 5. Polovinu vody nalijte do french pressu a po dobu 20 vteřin nechte kávu vykvést (káva vytvoří na hladině krustu). Následně dolijte zbytek vody. Po 1 minutě louhování můžete kávu zamíchat, před nasazením filtru můžete lžící odstranit krustu. 6. Kávu louhujte max. 4 minuty. Víčko s filtrem nasaďte na konvičku a sítko pomalu stlačte. Pro stlačení neužívejte zbytečně velkou sílu. 7. Ihned po stlačení kávu přelijte do připravených nahřátých hrníčků nebo do konvice/termosky. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží French Press Bambum Ginza, 350 ml za skvělou cenu 379 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konvičky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - French Press Bambum Ginza, 350 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum French Press Bambum Ginza, 350 ml skvělá volba v kategorii Konvičky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt French Press Bambum Ginza, 350 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého French Press Bambum Ginza, 350 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu French Press Bambum Ginza, 350 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka French Press Bambum Ginza, 350 ml Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o French Press Bambum Ginza, 350 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží French Press Bambum Ginza, 350 ml Bambum na zahradu

French Press Bambum Ginza, 350 ml Konvičky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace French Press Bambum Ginza, 350 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 379 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

French Press Bambum Ginza, 350 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Konvičky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

French Press Bambum Ginza, 350 ml Konvičky
Cena zboží
379 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Konvičky Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (French Press Bambum Ginza, 350 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.