Info o Forma na led Black + Blum Brrrrr - hodnocení a parametry

Informace: Forma na led Black + Blum Brrrrr Ruční nástroje Black + Blum

Popis produktu: Tenhle lední medvěd vám ukáže, co znamená pořádná zima. Nalijte do něj vodu, vložte ho do mrazáku a nechte působit medvědí sílu. A až přijde čas na letní limonádu nebo whiskey, vezměte medvěda z mrazáku a naservírujte si led. Díky svému tvaru se forma snadno plní a navíc - forma neabsorbuje pachy. - Materiál: plast - Rozměry: 27,5 x 8 x 8,5 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Forma na led Black + Blum Brrrrr za skvělou cenu 409 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Forma na led Black + Blum Brrrrr

Lukáš
Pro mé potřeby je Black + Blum Forma na led Black + Blum Brrrrr skvělá volba v kategorii Ruční nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Forma na led Black + Blum Brrrrr od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Forma na led Black + Blum Brrrrr}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Forma na led Black + Blum Brrrrr mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Forma na led Black + Blum Brrrrr Black + Blum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Forma na led Black + Blum Brrrrr, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Forma na led Black + Blum Brrrrr Black + Blum na zahradu

Forma na led Black + Blum Brrrrr Ruční nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Forma na led Black + Blum Brrrrr i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Black + Blum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 409 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Forma na led Black + Blum Brrrrr na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Black + Blum
- číslo EAN 5060089721321 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Forma na led Black + Blum Brrrrr Ruční nástroje
Cena zboží
409 Kč
Dostupnost
26.01.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Ruční nástroje Black + Blum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Forma na led Black + Blum Brrrrr) potřebujete dokumentaci od výrobce (Black + Blum), manuály 5060089721321, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.