Info o Fiskars Kompostové vidle Ergonomic - hodnocení a parametry

Informace: Fiskars Kompostové vidle Ergonomic Vidle FISKARS

Popis produktu: Vidle Fiskars Kompostové vidle Ergonomic: Na preciznost a kvalitu zpracování produktů od společnosti Fiskars se dá opravdu rychle zvyknout. Využijte i vy této skvělé nabídky a rozšiřte si váš zahradní arsenál o vidle Ergonomic, které jsou dotaženy do posledního detailu. Kompostové vidle Fiskars Ergonomic jsou opatřeny 4 hroty z kvalitní bórové oceli. Bórová ocel, která je na celém produktu využita, vyniká svojí dlouhou životností a unikátní pevností. Hroty jsou uloženy tak, aby nezachytávaly větvičky či jiný odpad. Celková délka je 1 370 mm a násada je potažená plastem, jenž chrání ruce před chladem. Snadná práce je rovněž zaručena rukojeti ve tvaru písmene Y, který také napomáhá k pevnému úchopu. Vidle vám budou nápomocny k nabírání sena, listí nebo právě posekané trávy. Klíčové vlastnosti vidle Fiskars ErgonomicUrčeno pro snadnou práci s trávou a kompostemCelková délka 1 370 mmOpatřeno 4 hrotyErgonomický tvarNásada potažená plastemDržadlo je natočeno proti násadě o 17 stupňůDržadlo ve tvaru písmene Y ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Fiskars Kompostové vidle Ergonomic za skvělou cenu 729 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vidle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Fiskars Kompostové vidle Ergonomic

Lukáš
Pro mé potřeby je FISKARS Fiskars Kompostové vidle Ergonomic skvělá volba v kategorii Vidle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Fiskars Kompostové vidle Ergonomic od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Fiskars Kompostové vidle Ergonomic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Fiskars Kompostové vidle Ergonomic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Fiskars Kompostové vidle Ergonomic FISKARS - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Fiskars Kompostové vidle Ergonomic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Fiskars Kompostové vidle Ergonomic FISKARS na zahradu

Fiskars Kompostové vidle Ergonomic Vidle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Fiskars Kompostové vidle Ergonomic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada FISKARS, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 729 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Fiskars Kompostové vidle Ergonomic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce FISKARS
- číslo EAN 5905568902504 z výroby
- produkt je v kategorii Vidle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Fiskars Kompostové vidle Ergonomic Vidle
Cena zboží
729 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vidle FISKARS

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Fiskars Kompostové vidle Ergonomic) potřebujete dokumentaci od výrobce (FISKARS), manuály 5905568902504, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.