Info o FIELDMANN FZR 4003-BH - hodnocení a parametry

Informace: FIELDMANN FZR 4003-BH Rotační Fieldmann

Popis produktu: Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 4003-BH : Základní rotační benzinová sekačka, která se vám nejlépe odvděčí na menších travnatých plochách a v rovinatém terénu. Je vybavena čtyřtaktním OHV motorem s odpovídajícím výkonem a menší šíří záběru s celkově kompaktními rozměry šasi. Výšku seče můžete nastavit ve třech stupních v rozsahu 25–55 mm. Se 40l sběrným textilním košem nebudete muset často zastavovat a díky nízké hmotnosti (19 kg) se prací s touto sekačkou nijak neunavíte. Po skončení seče můžete sklopit konstrukci řídítek, kterou drží dvojití utahovacích šroubů. Klíčové vlastnosti benzínové sekačky Fieldmann FZR 4003-BHČtyřtaktní benzinový motorIdeální pro menší rovinaté trávníkySnadná manipulace a nízká hmotnostTextilní sběrný košVýška seče se 3 stupni nastavení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží FIELDMANN FZR 4003-BH za skvělou cenu 3 795 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rotační na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - FIELDMANN FZR 4003-BH

Lukáš
Pro mé potřeby je Fieldmann FIELDMANN FZR 4003-BH skvělá volba v kategorii Rotační.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt FIELDMANN FZR 4003-BH od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého FIELDMANN FZR 4003-BH }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu FIELDMANN FZR 4003-BH mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka FIELDMANN FZR 4003-BH Fieldmann - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o FIELDMANN FZR 4003-BH , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží FIELDMANN FZR 4003-BH Fieldmann na zahradu

FIELDMANN FZR 4003-BH  Rotační Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace FIELDMANN FZR 4003-BH i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Fieldmann, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 795 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

FIELDMANN FZR 4003-BH na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Fieldmann
- číslo EAN 8590669234875 z výroby
- produkt je v kategorii Rotační


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

FIELDMANN FZR 4003-BH  Rotační
Cena zboží
3 795 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rotační Fieldmann

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (FIELDMANN FZR 4003-BH ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Fieldmann), manuály 8590669234875, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.