Info o Fieldmann Calypso 5 - hodnocení a parametry

Informace: Fieldmann Calypso 5 Sety Fieldmann

Popis produktu: Zahradní nábytek Fieldmann Calypso 5: Sháníte kvalitní posezení na vaši terasu nebo zahradu? Zvolte zahradní nábytek Fieldmann Calypso. Součástí setu je obdélníkový stůl s otvorem pro slunečník, 2 polohovací židle a 1 lavice. Zajisté oceníte také opěrky rukou. Zahradní nábytek Calypso je vyroben z exotického přírodního dřeva AKÁCIE. Jeho barva je olivově hnědá až šedohnědá.  Klíčové vlastnosti zahradního nábytku Fieldmann Calypso 5 dřevěnýZahradní nábytek Fieldmann Calypso 5 z akácieVyroben z přírodního exotického dřevaVysoká odolnost vůči povětrnostním vlivůmBarva dřeva je olivově hnědá až šedohnědá1 stůl + 2 polohovatelných židle + 1 laviceVe stole otvor na slunečník5 různých poloh židlíDoplněny galvanizovaným kovemOpěrky rukouStůl má obdélníkový tvar Polohovací židle Calypso Při používání zahradního nábytku Fieldmann Calypso si skutečně odpočinete. Dřevěné židle je možné nastavit do 5 různých poloh, podle toho jak vám to bude příjemné. Velmi praktické jsou také opěrky rukou. Křesla Fieldmann jsou vyrobeny z exotického dřeva akácie, které má vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Dřevo je dále doplněno galvanizovaným kovem. Pokud některé z židlí zrovna nevyužíváte, snadno ji složíte a uskladníte. K soupravě patří také 3místná lavice, se stejnými vlastnostmi jako židle. Možnost zastínění se stolem Calypso Stůl Fieldman Calypso má obdélníkový tvar. Velmi praktický je otvor uprostřed stolu, do kterého můžete vložit slunečník a vytvořit si tak příjemné posezení ve stínu. Nábytek je vyroben z kvalitního exotického dřeva akácie, které roste v tropických lesích Indonésie, Thajska, Laosu, Vietnamu a Kambodži. Má vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, proto v našich podnebných podmínkách bude mít dlouhou životnost. Stůl i židle i lavici můžete využívat jak na terase, tak na zahradě. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Fieldmann Calypso 5 za skvělou cenu 6 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Fieldmann Calypso 5

Lukáš
Pro mé potřeby je Fieldmann Fieldmann Calypso 5 skvělá volba v kategorii Sety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Fieldmann Calypso 5 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Fieldmann Calypso 5}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Fieldmann Calypso 5 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Fieldmann Calypso 5 Fieldmann - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Fieldmann Calypso 5, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Fieldmann Calypso 5 Fieldmann na zahradu

Fieldmann Calypso 5 Sety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Fieldmann Calypso 5 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Fieldmann, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Fieldmann Calypso 5 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Fieldmann
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Sety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Fieldmann Calypso 5 Sety
Cena zboží
6 199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sety Fieldmann

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Fieldmann Calypso 5) potřebujete dokumentaci od výrobce (Fieldmann), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.