Info o Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua - hodnocení a parametry

Informace: Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua Vybavení koupelny Ta-Tay

Popis produktu: Koupelna je místem určeným pro hygienickou i duševní čistotu. Obojího docílíte pomocí správně zvolených doplňků. O značce: Jde o rodinnou firmu, která byla založena v 30. letech minulého století v prosluněné Barceloně. Na začátku se věnovali výrobě vyšívaných kovových bižuterií. O deset let později se však všechny procesy začaly měnit, až se tato značka dostala na pozici, na které je doteď. Dnes značku vede již druhá generace rodiny a nabízí praktické koupelnové i zahradní pomůcky, které slaví úspěchy po celém světě. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua za skvělou cenu 109 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua

Lukáš
Pro mé potřeby je Ta-Tay Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua Ta-Tay - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua Ta-Tay na zahradu

Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Ta-Tay, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 109 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ta-Tay
- číslo EAN 8411801218617 z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua Vybavení koupelny
Cena zboží
109 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Ta-Tay

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Fialový dávkovač na mýdlo Ta-Tay Liquid Soap Dispenser Aqua) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ta-Tay), manuály 8411801218617, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.