Info o Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss - hodnocení a parametry

Informace: Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss Křesla Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Křeslo od francouzské značky Stella Cadente je pohodlný kousek, který se nebojí retro stylu. Bylo navrženo v Paříži a vyrobeno v Evropě, a tak neztrácí nic ze svého šarmu. Jeho tvary jsou ladné, oblé a příjemné, což ve svém celku působí velmi nadčasově. Křeslo je vyrobeno z polyesterové textilie a je vypolstrováno kvalitní pěnou. Jeho posláním totiž není pouze dát prostoru chic nádech, ale stejně tak je pro něj důležité poskytnout i co největší pohodlí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss za skvělou cenu 9 509 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 509 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641450679 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss Křesla
Cena zboží
9 509 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Fialové křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Diva Criss) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641450679, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.