Info o Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore - hodnocení a parametry

Informace: Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Nábytek od francouzské značky Scandi by Stella Cadente Maison je hlavně pohodlný a stylový, na pomezí retra a moderního designu. Vše je navrženo v Paříži a vyrobeno v Evropě, a tak neztrácí nic ze svého šarmu. Tvary jsou ladné, oblé a příjemné, což ve svém celku působí velmi nadčasově. Pohovky a křesla jsou vyrobeny z polyesterové textilie a jsou vypolstrovány kvalitní pěnou. Jejich posláním totiž není pouze dát prostoru chic nádech, ale stejně tak poskytnout i co největší pohodlí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore za skvělou cenu 11 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641451621 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore Pohovky
Cena zboží
11 890 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Fialová trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Meteore) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641451621, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.