Info o Fenomenální včely - hodnocení a parametry

Informace: Fenomenální včely Užitková zahrada Brázda

Popis produktu: Kniha Fenomenální včely:Ojedinělá kniha vydaná již ve 12 jazycích přináší známé i nejnovější pohledy na život včel. Hlavním motivem je snaha představit včelstvo jako superorganizmus, který patří mezi nejúžasnější druhy naší planety. Ve včelích koloniích dnes vědci nacházejí vymoženosti typické např. pro savce, ale i vlastnosti jednobuněčných organizmů. To vše dělá ze včel mimořádně vývojově úspěšný druh, fascinující odborníky i laiky. Zajímavý text je doplněn množstvím originálních fotografií.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Fenomenální včely za skvělou cenu 289 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Užitková zahrada na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Fenomenální včely

Lukáš
Pro mé potřeby je Brázda Fenomenální včely skvělá volba v kategorii Užitková zahrada.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Fenomenální včely od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Fenomenální včely}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Fenomenální včely mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Fenomenální včely Brázda - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Fenomenální včely, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Fenomenální včely Brázda na zahradu

Fenomenální včely Užitková zahrada Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Fenomenální včely i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Brázda, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 289 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Fenomenální včely na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Brázda
- číslo EAN 9788020904157 z výroby
- produkt je v kategorii Užitková zahrada


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Fenomenální včely Užitková zahrada
Cena zboží
289 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Užitková zahrada Brázda

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Fenomenální včely) potřebujete dokumentaci od výrobce (Brázda), manuály 9788020904157, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.