Info o FAB ENTR FLAT KIT - hodnocení a parametry

Informace: FAB ENTR FLAT KIT Smart Lock FAB

Popis produktu: Set FAB ENTR FLAT KIT: FAB ENTR FLAT KIT je set motorické vložky a dvou dálkových ovladačů, který vám pomůže hravě zabezpečit jakékoli dveře. Tento systém můžete ovládat buď pomocí PIN kódu nebo dálkovým ovladačem. FAB ENTR FLAT KIT je velice oblíbeným také pro svou jednoduchou instalaci bez požadavků na výjimečnou zručnost či jakoukoli kabeláž. Zámek je dále vybaven režimem automatického uzamčení dveří a napájení celého systému je zde zajištěno výkonnou a ekologicky šetrnou baterií. Hlavní přednosti setu FAB ENTR FLAT KITZámek lze ovládat jak zblízka, tak i z větší vzdálenosti pomocí dálkového ovladačeJednoduchá instalace zámku bez požadavků na kabelyFAB ENTR FLAT KIT je poháněn výkonnou a ekologicky šetrnou bateriíRežim automatického uzamčení všech typů dvěří ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží FAB ENTR FLAT KIT za skvělou cenu 6 412 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Smart Lock na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - FAB ENTR FLAT KIT

Lukáš
Pro mé potřeby je FAB FAB ENTR FLAT KIT skvělá volba v kategorii Smart Lock.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt FAB ENTR FLAT KIT od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého FAB ENTR FLAT KIT}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu FAB ENTR FLAT KIT mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka FAB ENTR FLAT KIT FAB - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o FAB ENTR FLAT KIT, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží FAB ENTR FLAT KIT FAB na zahradu

FAB ENTR FLAT KIT Smart Lock Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace FAB ENTR FLAT KIT i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada FAB, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 412 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

FAB ENTR FLAT KIT na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce FAB
- číslo EAN 8592721073415 z výroby
- produkt je v kategorii Smart Lock


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

FAB ENTR FLAT KIT Smart Lock
Cena zboží
6 412 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Smart Lock FAB

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (FAB ENTR FLAT KIT) potřebujete dokumentaci od výrobce (FAB), manuály 8592721073415, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.