Info o FAB ENTR Čtečka otisků prstů - hodnocení a parametry

Informace: FAB ENTR Čtečka otisků prstů Smart Lock FAB

Popis produktu: Zámek FAB ENTR Čtečka otisků prstů: Máte rádi moderní technologie a vysokou bezpečnost? Využíváte už inteligentní motorický zámek Smart FAB ENTR a chcete rozšířit jeho možnosti? Použijte čtečku otisků prstů Smart FAB ENTR pro otevření dveří. Od jednoho uživatele lze načíst otisky dvou různých prstů. Čtečka otisků prstů Smart FAB ENTR vám dává možnost nastavit až 20 různých uživatelů. Instalace je velmi jednoduchá bez nutnosti kabeláže. Správa nastavených otisků se provádí přímo na klávesnici. Navíc si můžete vybrat zda použijete PIN nebo otisk prstu. Hlavní přednosti - čtečka otisků prstů Smart FAB ENTRVysoká bezpečnost - otisk prstu nebo PINAž 20 uživatelů s otisky a PIN kódyAdministrace přímo v klávesniciInstalace bez kabelůOtisky dvou různých prstů jednoho uživateleMožnost nastavení časových oken přístupu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží FAB ENTR Čtečka otisků prstů za skvělou cenu 4 400 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Smart Lock na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - FAB ENTR Čtečka otisků prstů

Lukáš
Pro mé potřeby je FAB FAB ENTR Čtečka otisků prstů skvělá volba v kategorii Smart Lock.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt FAB ENTR Čtečka otisků prstů od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého FAB ENTR Čtečka otisků prstů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu FAB ENTR Čtečka otisků prstů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka FAB ENTR Čtečka otisků prstů FAB - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o FAB ENTR Čtečka otisků prstů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží FAB ENTR Čtečka otisků prstů FAB na zahradu

FAB ENTR Čtečka otisků prstů Smart Lock Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace FAB ENTR Čtečka otisků prstů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada FAB, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 400 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

FAB ENTR Čtečka otisků prstů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce FAB
- číslo EAN 8592721073347 z výroby
- produkt je v kategorii Smart Lock


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

FAB ENTR Čtečka otisků prstů Smart Lock
Cena zboží
4 400 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Smart Lock FAB

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (FAB ENTR Čtečka otisků prstů) potřebujete dokumentaci od výrobce (FAB), manuály 8592721073347, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.