Info o Ergonomická podložka pod záda - hodnocení a parametry

Informace: Ergonomická podložka pod záda Bydlení a doplňky Kokiska

Popis produktu: V současné době, kdy často i více než 10 hodin denně sedíte na židli, může postupně docházet k degeneraci bederní páteře. Tato podložka dokáže předcházet těmto změnám, případně zastavit průběh tohoto procesu. Doporučujeme ji pro všechny, kteří ať doma, při řízení v autě nebo v práci sedí více hodin denně. Používejte ji jak doma, tak v zaměstnání pro snížení napětí svalů a získání pohodlí v bederní oblasti. Možnost snadného připnutí na dostupné židle na trhu. Seďte zdravě pomocí této skvělé ergonomické podložky vhodné na všechny druhy židlí dostupné na našem trhu. Vytváří přirozenou polohu páteře při práci na počítači. Snižuje svalové napětí díky podložení v bederní oblasti. Modeluje kontury těla při maximálním pohodlí. Jemná síťovina zajišťuje volné proudění vzduchu, čímž zabraňuje pocení a přispívá k celkovému pohodlí. Vhodné pro všechna kancelářská křesla nebo sedačky aut. Velmi jednoduché připevnění díky elastickým páskům! Rozměry: 40x40x13 cm Barva: černá 1 x Ergonomická podložka pod záda... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Ergonomická podložka pod záda za skvělou cenu 93 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bydlení a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Ergonomická podložka pod záda

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Ergonomická podložka pod záda skvělá volba v kategorii Bydlení a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Ergonomická podložka pod záda od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Ergonomická podložka pod záda}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Ergonomická podložka pod záda mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Ergonomická podložka pod záda Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Ergonomická podložka pod záda, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Ergonomická podložka pod záda Kokiska na zahradu

Ergonomická podložka pod záda Bydlení a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Ergonomická podložka pod záda i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 93 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Ergonomická podložka pod záda na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Bydlení a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Ergonomická podložka pod záda Bydlení a doplňky
Cena zboží
93 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Bydlení a doplňky Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Ergonomická podložka pod záda) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.