Info o Eques Veiu nickel - hodnocení a parametry

Informace: Eques Veiu nickel Dveřní kukátka Eques

Popis produktu: Videotelefon Eques Veiu nickel: Eques Veiu nickel, chytrý domovní zvonek i videotelefonChcete za každých okolností vědět, kdo zrovna nyní buší na vaše vchodové dveře? Pořiďte si moderně pojatý videotelefon Eques Veiu, který nabízí celou řadu praktických funkcí včetně propojení s mobilní aplikací nebo obousměrnou komunikaci. Rozhodně najde své pevné místo v každé chytré domácnosti. Zvyšuje totiž nejen vaše pohodlí, ale také bezpečnost celé domácnosti. Dveřní kukátko s displejemJiž nikdy nemusíte koukat přes prehistorické kukátko. Domovní zvonek Eques Veiu totiž nabízí 5 dotykový displej, díky kterému budete mít naprosto dokonalý výhled na osobu za dveřmi. Použitá technologie naprosto garantuje, že naopak vás nikdo neuvidí. Eques Veiu se připojí do WiFiTam kde konkurence vyčerpala již všechny své funkce, videotelefon Eques Veiu se teprve rozjíždí. Po připojení k domácí WiFi síti totiž získáte plejádu možností. Tou možná nejzajímavější je obousměrná komunikace pomocí mobilní aplikace. Jste v práci a například na vás zvoní pošťák? Žádný problém, protože notifikace vás na tuto situaci upozorní a dokonce si můžete pustit živý stream a s pošťákem hlasově komunikovat. To je opravdu pecka! Aplikace pro chytrý telefonKvalitní aplikace je základem úspěchu. Videotelefon Eques Veiu lze spárovat s mobilní aplikací dostupnou pro systém iOS i Android. Kvalitní obraz a detektor pohybuObjektiv umístěný přímo na těle zvonku snímá prostor o šíři 180°. Navíc je vybavený senzorem pro snímání pohybu, včetně nočního vidění. Snadno tak odhalí nočního zloděje ještě před tím, než se rozhodne vyzkoušet pevnost vašich dveří. Klíčové vlastnosti videotelefonu Eques Veiu nickelChytrý videotelefon a zvonek zároveňProstor za dveřmi lze kontrolovat pomocí 5 dotykového displeje nebo přes mobilní aplikaciObousměrná hlasová komunikace a senzor pohybuŽádné měsíční poplatky za fungující notifikace na chytrý telefonJednotka s displejem vydrží na jedno nabití až 2 měsíceVnitřní paměť 2 GB a možnost vložit Micro SD kartu s kapacitou až 32 GB ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Eques Veiu nickel za skvělou cenu 4 996 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dveřní kukátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Eques Veiu nickel

Lukáš
Pro mé potřeby je Eques Eques Veiu nickel skvělá volba v kategorii Dveřní kukátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Eques Veiu nickel od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Eques Veiu nickel}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Eques Veiu nickel mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Eques Veiu nickel Eques - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Eques Veiu nickel, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Eques Veiu nickel Eques na zahradu

Eques Veiu nickel Dveřní kukátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Eques Veiu nickel i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Eques, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 996 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Eques Veiu nickel na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Eques
- číslo EAN 0854991007087 z výroby
- produkt je v kategorii Dveřní kukátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Eques Veiu nickel Dveřní kukátka
Cena zboží
4 996 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Dveřní kukátka Eques

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Eques Veiu nickel) potřebujete dokumentaci od výrobce (Eques), manuály 0854991007087, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Dveřní kukátka - Zobrazit další produkty